Kdo jsem,

a co dělám?

Mé jméno je Martina Schäferová a i proto si říkám SCHA.MA.nka.  Věřím, že v mém doteku je opravdový potenciál probudit tvou energii a tím i tvůj potenciál a intuici, která tě povede životem dál. Pomůže ti vidět sebe i druhé jinak a v jiném světle a pravděpodobně tě navede na cestu, o které jsi vždycky snil/a..

Já sama jsem sice vystudovala ekonomický obor na vysoké škole a později pracovala v obchodě a v marketingu i na vedoucích pozicích, avšak postupem času jsem si začala uvědomovat, že to není vlastně to, co chci v životě dělat, stále mi v něm něco chybělo, stále jsem něco hledala.

Něco jako opravdový smysl života..?

Díky různým zajímavým a občas až téměř neuvěřitelným situacím a „náhodám“, které jsem v životě zažila, jsem došla k mnoha uvědoměním, která mě postupně dovedla do bodu, kde se právě teď nacházím. Musela jsem samozřejmě udělat několik velmi těžkých rozhodnutí jako např. přestat se hnát za uznáním a kariérou, což mi stejně již přestalo dávat smysl, a začala jsem se věnovat něčemu úplně jinému. Něčemu co mě naplňuje a je ku prospěchu nejen mému, ale i mého okolí.

Věřím, že práce s energií mi byla předurčena. Pochopila jsem, že je mnohem důležitější přispět svou prací společnosti než pouze sama sobě. V konečném důsledku tím vlastně pomáhám i sobě a to tím, že posunuji své okolí k lepšímu spolužití, větší toleranci i snaze vzájemně si pomáhat a podporovat se a najednou se i můj život stává mnohem jednodušším než předtím.. Ráda bych tě tedy pozvala k vyzkoušení jedné z nejznámějších součástí tantry – tantrické masáži. Více o tantrické masáži najdeš v sekci NABÍDKA MASÁŽÍ- POPIS TANTRICKÉ MASÁŽE.

Nabízím i další druhy masáží jako např. masáž smyslů, havajskou masáž a masáž lávovými kameny, klasickou masáž.

Také nabízím i tantrické techniky probouzející tělo i mysl. Takovými je např. DeArmouring neboli „rozpouštění emočního krunýře“. V našem těle se ukrývají různé strachy, bloky, vzorce chování, které si běžně vůbec neuvědomujeme a které mohou mít a často opravdu mají značný vliv na náš život. Pokud bychom hledali jejich příčinu, většinou jí objevíme v našem dětství a mladší dospělosti, kdy jsme je získali, když jsme rostli, vyvíjeli se a dospívali. Všechny uvedené techniky mají opravdu velmi silný potenciál zvědomit si a zpracovat víceméně cokoliv co je v nás a tím zlepšit nejen svůj život, ale zároveň vztahy s lidmi v našem okolí.

Martina Schäferová

Masérka